Zaterdag 2 juni stapten Jelmer Moerenhout en Ilse Vissers in Den Haag op de mat om zich te meten met de besten van Nederland. Het Nederlands Kampioenschap voor judoka’s tot en met 17 jaar.
Op zondag 3 juni stapten heel wat meer van onze judoka’s de mat op voor het 500 punten toernooi in Lage Zwaluwe.
NK judo
Helaas voor Jelmer en Ilse was het podium net te ver. Jelmer liet zien dat hij zich prima kan weren. Net als Ilse die zelfs een partij mooi wist te winnen. Maar ja, op zo’n NK staan natuurlijk niet de minste tegenstanders! Judoclub Made is trots op al haar wedstrijdjudoka’s. Winnen is mooi, maar jaren op rij meedoen met wedstrijden en weten wat zowel winnen als verliezen is, maakt je tot een echt sportmens. En we kunnen zeggen dat Ilse en Jelmer en ook onze andere wedstrijdjudoka’s dat zeer zeker zijn.
Op zondag zijn er wel medailles verdiend! Maar liefst 19 van onze beginnende judoka’s deden weer mee met deze leuke beginnerstoernooien. We worden altijd blij van deze kleine kanjers die, vooral nog met veel plezier, de strijd aangaan. En zeker ook bij deze toernooien geldt, winnen is leuk, maar sportief zijn veel belangrijker!
De resultaten van het toernooi zijn:
1e plaats:
Marijn Moerenhout
Mado van der Vorst
2e plaats:
Logan Broeders
Bart van Beynen
Timo Kruysifix
Noor de Jong
3e plaats:
Silke Moerenhout
Kris Overkamp
Noah Schildwacht
Sem Boogaards
Bryan Janssens
Lieve van der Vorst
4 e en 5 e plaats:
Thomas Vissers
Mick Tilleu
Romy van de Berg
Siem Akkermans
Timo Engin
Thomas van Dongen
Rinus Vermeulen
Top gedaan allemaal! Wil je meer weten over Judoclub Made? Kijk eens op
www.judoclubmade.nl of stuur een berichtje naar
[email protected].