Omroep Drimmelen 'Altijd in de buurt' met o.a. de zwembaden in Drimmelen

19 mei , 13:00Nieuws
3-zwembaden
Omroep Drimmelen
Vanaf 22 mei 2026 om 19.00 uur zendt Omroep Drimmelen tv beelden uit van:  Drimmelen Actueel, De zwembaden in Drimmelen, Interview met Quadraad, Over smaak valt…, Column-Drimmels nog an toe en uitagenda
Drimmelen Actueel
Iedere week korte nieuwsflitsen van lopende activiteiten van en voor Drimmelen en omgeving, waarbij actuele onderwerpen in de schijnwerpers worden gezet. Hebt u een nieuwswaardige mededeling zonder commerciële doeleinden? Mail het ons naar: [email protected]
De zwembaden in Drimmelen
De zwembaden in onze gemeente zijn al vanaf 25 april weer open en sluiten in principe na 6 september. Dit jaar zijn er een aantal verbeteringen doorgevoerd, waaronder  ruimere openingstijden. Ook duurt het seizoen voor zowel de Randoet in Made als het Puzzelbad in Terheijden weer iets langer dan het jaar ervoor. Reden voor ons om op bezoek te gaan bij de tamleider van beide zwembaden, Ryanne Boogaard. Zij vertelde ons meer over de verbeteringen.
Interview met Quadraad
Zondagmiddag 7 juni vanaf 14:30 is Quadraad te zien in het Bernardustheater met hun show:  ‘Zoals we zijn’.   In hun show ga je op bezoek bij Ilona Dekker en Eva Stultjens. Ze nemen je mee in hun (licht) chaotische wereld en verrassen je met grappige en gevoelige verhalen over wat ze meemaken in hun dagelijks leven. Wilt u alvast met hen kennis maken? Dan kunt u vanaf deze week kijken naar een interiew, dat onze verslaggever Joop van de Sande onlangs met hen had.
Uitagenda
Regelmatig bereiken ons berichten over allerlei leuke activiteiten in onze gemeente. Dat wilt u dan ook wel weten, toch? Reden voor ons om een item op te nemen in onze programmering. We noemen het "Uit Agenda Drimmelen. Heeft u tips voor deze uitagenda? Mail deze naar: [email protected]
Over smaak valt…
Het muziek programma, waarin inwoners van onze gemeente vertellen over hun favoriete muziek. De presentatie wordt gedaan door Johan Marijnissen. Tijdens de uitzending worden ook muziekfragmenten getoond. In deze uitzending zijn we te gast bij Ronald Kustermans uit Wagenberg.
Drimmels nog an toe – onze column
Ook deze maand kunt u weer kijken en luisteren naar een column van onze vaste columnist Joop van de Sande. Deze maand geeft hij zijn mening over computers en hoe zij het van ons overnemen. 
Wie we zijn en waar u ons kunt vinden
Wij zijn uw lokale omroep in de gemeente Drimmelen. Een enthousiaste groep vrijwilligers maakt programma's voor radio, tv en kabelkrant. Leuk en informatief om naar te kijken en te luisteren, maar nog leuker is het om zelf daaraan me te werken. Wij zijn daarom altijd op zoek naar radiomakers, presentatoren, cameramensen, editors, technici en redacteuren. Misschien iets voor u? Kom dan eens met ons praten. Ervaring is niet nodig; wij leren het u graag. Onze contactgegevens vindt u op de website: www.omroepdrimmelen.nl
Wekelijks nieuwe televisie items op Ziggo kanaal 42 / KPN kanaal 1476 / Delta en Caiway kanaal 12 / Online: www.omroepdrimmelen.nl/online. Buiten de gemeente Drimmelen is OD-TV beschikbaar via Ziggo kanaal 42 in de regio: West-Brabant, Altena, Raamsdonksveer, Oosterhout, Breda. Uitzending gemist of kunt u ons thuis niet ontvangen? Bezoek ons YouTube kanaal, of onze website en facebookpagina. 
De radiozender is 24 uur per dag te beluisteren via het Ziggo radiokanaal 917 / KPN kanaal 1176 / in de ether op 106.9 FM / Online via de livestream op www.omroepdrimmelen.nl en via TuneIn – Omroep Drimmelen.
loading

Loading articles...

Loading