Het begin van de week wordt zomers warm, vanaf woensdag dalen de temperaturen. Op tweede pinksterdag, maandag, wordt het heerlijk zomers weer, waarbij volop de zon schijnt. Het wordt 25 tot 29 graden.
Dinsdag wordt het nog warmer, waarbij het in grote delen van het lande 30 graden of warmer wordt. Het kan mogelijk de eerste officiële tropische dag worden. Ook dan wordt het een zonnige dag.Vanaf woensdag wordt het tijdelijk minder warm. Door een noordelijke wind wordt het in het noorden niet warmer dan 16 tot 18 graden en in het midden en zuiden nog 21 tot 24 graden. Het blijft zonnig en droog.
Donderdag blijft het zonnig en wordt het 19 tot 25 graden. Vanaf vrijdag komt het zomerse weer terug in het midden en zuiden van het land met maxima tussen de 23 en 28 graden, maar in het noorden wordt het enkele graden kouder. Pas vanaf zondag neemt volgens Weeronline de kans op een enkele bui langzaam toe.